Супутні засоби для фарбування та ламінування від бренду OkO Lash Brow

Після проведення салонних процедур ламінування вій та довготривалої укладки брів важливо забезпечити додатковий догляд для закріплення отриманих результатів та збереження здоров'я волосків. У цьому плані продукція OkO виявляється надзвичайно корисною.

Лінійка бренду включає спеціально розроблені засоби для підготовки та догляду за віями та бровами. Ці продукти не лише допомагають у збереженні ефекту ламінування та укладання, але й забезпечують повноцінний догляд. До складу OkO входять інноваційні компоненти, що не викликають подразнень та інших негативних реакцій шкіри. Засоби лінійки мають легку текстуру, яка не залишає відчуття дискомфорту.

Обираючи продукти OkO для підготовки та догляду, ви отримуєте не лише якість, але й впевненість у довготривалому ефекті та здоров'ї ваших вій та брів.

Які супутні матеріали потрібні бровиста та ламімейкеру?

Щоб отримати прогнозовані результати від процедур ламінування та довготривалої укладки, важливо правильно підготувати шкіру та волоски перед нанесенням препаратів. Для цього бренд ОКО створив унікальний засіб - Шампунь-піна 3в1 OKO Shampoo Cloudy Foam, який забезпечує:
 • якісне зняття декоративної косметики;
 • очищення від будь-яких забруднень;
 • знежирення шкіри.

В складі шампуня-пінки відсутні агресивні компоненти, тому він підходить для будь-якого типу шкіри, в тому числі і для чутливої. Інші особливості продукту:
 • виражена антиоксидантна та бактерицидна дія;
 • стимуляція процесів регенерації та відновлення;
 • помітний ефект розгладженої шкіри;
 • зволоження, зміцнення клітинних мембран;
 • комфорт в використанні.

Процедура фарбування брів – це досить відповідальний, складний процес, який вимагає від майстра професіоналізму та впевненості в кожному русі. Правильно побудована архітектура брів гарантує бездоганні результати на естетичне задоволення клієнта. Для моделювання та попередньої візуалізації результатів бренд OkO створив пасту для брів OkO Eyebrow Contour Paste White Pearl. Продукт має приємну текстуру, не розтікається, надійно захищаючи шкіру від фарби чи хни. Після фарбування пасту можна легко видалити вологим ватним диском. Продукт має гіпоалергенний склад, тому підходить для власників будь-якого типу шкіри, в тому числі і чутливої.

Ще одна салонна процедура, після якої шкіра та волоски потребують додаткового догляду – перманентний макіяж брів. Щоб попередити передчасну втрату кольору та захистити шкіру брів від агресивних ультрафіолетових променів, бренд OkO створив сонцезахисний крем для брів після перманентного макіяжу, який забезпечує подвійний ступінь захисту від ультрафіолету. Компоненти крему відбивають сонячне світло, захищаючи шкіру та пігмент від агресивного впливу. Продукт швидко вбирається після нанесення. Вже через 15 хвилин можна використовувати декоративні косметичні засоби.

Як підготувати шкіру та волоски до фарбування або ламінування

Перед процедурами фарбування та ламінування необхідно ретельно очистити шкіру та волоски від макіяжу, пилу, надлишкового жиру. Для цього ідеально підійде Шампунь-піна 3в1 OKO Shampoo Cloudy Foam, який делікатно видаляє весь бруд, а також знежирює оброблену зону.

Схема використання продукту дуже проста:
 1. Добре потрясіть флакон.
 2. Натисніть на помпу, щоб отримати пінку.
 3. Нанесіть продукт пензлем чи ватним диском на зону.
 4. При необхідності процедуру можна повторити.
 5. В кінці треба змити засіб теплою водою.

Підготовка брів до ламінування та фарбування також передбачає використання пілінгу чи скрабу. Ці засоби дозволяють ретельно очистити шкіру від мертвих клітин, зробивши її гладенькою та відновленою.

Як доглядати за шкірою після перманентного макіяжу

Правильний догляд за шкірою після процедури перманентного макіяжу брів грає важливу роль у забезпеченні швидкого загоєння та тривалості результату.
Ось кілька порад з догляду:
 • У перші дні слід уникати контакту з водою області, де проводилася процедура.
 • Доки шкіра не зажила, необхідно регулярно обробляти її антисептичним розчином та використовувати препарати, які пришвидшують загоєння.
 • Обмежити фізичні навантаження та вживання алкоголю.
 • Не здирати та не торкатися руками корочок, які почнуть з’являтися через декілька днів після процедури.
 • Доки не завершиться процес загоєння, утримуватися від використання декоративної косметики, скрабів, пілінгів.
 • Захищайте область від прямих сонячних променів, використовуючи сонцезахисні креми, наприклад, від бренду OkO