Блог

Огляд засобів для ламінування OKO Lamination

Протягом останніх 10 років процедури, які спрямовані на естетику погляду, тільки набирають популярності по всьому світу. Натуральні, підвиті, підняті від кореня вії в парі з густими та повітряними бровами - підкреслюють погляд і дозволяють виглядати бездоганно без жодного мейку.
Процедура ламінування вій - фізична зміна форми вій. Це інноваційна процедура, яка візуально подовжує та потовщує вій, надає необхідний вигин від просто підняття направлених вниз вій (просто необхідна процедура при захворюванні трихіазу) до декоративного, ефективного ліфтингу.
По аналогії з ламінування вій, довготривала укладка брів - зміна структури волосся брів та фіксація його у потрібному напрямку.

Дуже важливо обрати якісні та ефективні препарати для ламінування вій та довготривалої укладки брів. Сьогодні ми розглянемо новинку від українського виробника OkO. 
Засоби для ламінування від компанії ОКО розроблені майстрами для майстрів у відповідності до всіх Європейських норм на заводі в Мілані. 
Засоби ОКО мають формулу Vegan – складники не тестуються на тваринах та не містить у своєму складі компонентів тваринного походження.
Складники виготовлені у форматі саше, що дозволяє майстру бути на 100% впевненим, у тому, що засіб стабільний і спрацює так, як заявлено виробником.

Засоби ОКО мають формулу Veganу,у форматі саше, що дозволяє майстру впевненим, у тому, що засіб стабільний і спрацює


Огляд засобів для ламінування OKO


Засіб №1 OKO LIFT - має лужне середовище та відповідає за руйнування дисульфідних зв'язків. Засіб розпушує структуру волосся, завдяки чому активні компоненти препарату легко проникають всередину. Засоби можна використовувати як із плівкою так і без. Під плівкою реакція проходить швидше, вона допомагає впоратися з кучерявими волосками, укласти їх у потрібному напрямку.
Якщо ви використовуєте засіб для довготривалої укладки брів, він стикається зі шкірою. У такому випадку, після нанесення 1 складу може з'являтися невелике почервоніння через вплив лугу на PH шкіри. Цього не варто боятися. Важливо не перетримати склад і дбайливо ставиться до шкіри з огляду на всі протипоказання.
Одного саше засобу №1 вистачає на 4-5 процедур ламінування вій, або на 3-4 процедури довготривалої укладки брів. Завдяки щільній консистенції продукт дуже економічний.

Засіб №2 OKO FIX & VOLUME - кислотний. Засіб №2 нейтралізує дію першого складника, відновлює дісульфатні зв'язки, волосинка на очах стає міцнішою і пружною, фіксує задану форму. Засіб має зручну для роботи текстуру, яка дозволяє зробити викладку як лежачи, так і сидячи. 
Після нанесення 2-го складника на брови, шкіра в зоні нанесення набуває білуватий, навіть трохи знебарвлений вигляд. так відбувається через руйнування барвника пігменту - меланіну. Меланін руйнується внаслідок окислення білків шкірного покриву. 
Одного саше засобу №2 вистачає на 5-6 процедур ламінування, та 4-5 процедур довготривалої укладки брів.

Засіб №3 OKO RECOVERY&CARE - фінальний етап ламінування віій або ДУ брів, його завдання згладжувати кутикулярний шар та надавати здорового блиску волоскам. Це важливий етап відновлення вій та брів. 
OKO recovery&care представлений у вигляді так званого BOTOX, це найбільш посилена та інноваційна формула догляду, яка максимально живить вію, доглядає за волоссям та шкірою, згладжує волосся, надає природний блиск, має дрібну молекулярність, що дозволяє проникати у структуру для покращення якості волосся, але при цьому не обтяжує його, нормалізує pH. У складі містить вітамін B5. 
Засіб має подвійну дію, крім своєї основної задачі, він повноцінно замінює додатковий етап ботокса. Після процедури вже не потрібен додатковий догляд, це економить час. А час – гроші, тобто отримуємо подвійну економію.
Одного саше засобу №3 вистачає на 9-10 процедур.

Засоби для ламінування OKO, Step 1 Lift, Step 2 Fix&Volume, Step 3 Recovery&Care


Спосіб застосування засобів для ламінування OKO


 1. Перед початком процедури важливо правильно оцінити структуру та стан волосків. Волосся можн бути пористим, середньо пористим або високопористим. Саме від цього буде залежати час експозиції засобів на волосках.
 2. Видаліть залишки макіяжу клієнта за допомогою міцелярної води або засобу для зняття макіяжу з очей.
 3. Знежирте вії або брови за допомогою будь-якого шампуня-пінки або сольового розчина.
 4. Нанесіть засіб №1 OkO LIFT на вії/брови за допомогою синтетичного пензлика або мікробраша. 
 5. Для ламінування вій засіб потрібно наносити на місце вигину валика (найвипуклішу частину). Розподіліть засіб рівним не щільним шаром по волоссю, намагаючись якнайменше контактувати зі шкірою. 
 6. Можливе використання засобу під плівкою або без неї.
 7. Час витримки засобу від 6 до 13 хвилин (див. табличку “Час витримки засобів”). Максимальний час витримки складу не повинен перевищувати часу витримки для обраної групи волосся. Контроль за станом волосків через кожні 3-4 хвилини. Волоски повинні вбирати склад та стати слухнянішими. 
 8. Після закінчення часу експозиції, обережно видаліть засіб сухою ватною паличкою.
 9. Нанесіть та обережно розподіліть засіб №2 OKO FIX. Підтримуйте викладку вій / потрібний напрямок брів. 
 10. Можливе використання засобу під плівкою або без неї.
 11. Час експозиції засобу №2 від 5 до 12 хвилин (див. табличку). 
 12. Після закінчення часу експозиції, видаліть засіб сухою ватною паличкою.
 13. Етап фіксації відповідає за відновлення зв'язків усередині волосся. Не можна скорочувати час витримки засобу №2.
 14. Після експозиції засобу №2 та перед використанням засобу №3 можна робити корекцію брів та фарбування брів або вій.
 15. Нанесіть засіб №3 на вії / брови. Третій етап не потребує змивання та залишається на волосках.


Домашній догляд за віями та бровами після ламінування

Пост догляд після ламінування вій та довготривалої укладки брів - важливий етап, про який часто забувають. Засіб №3 OKO CARE створює на віях захисну плівку, але вона руйнується звичайними домашніми засобами вашого клієнта. Виходить, коли клієнт йде додому і продовжує жити своїм звичним життям (користуватися міцелярною водою, вмивався, тощо) плівка руйнується і ефект від ламінування перестає бути таким карколомним. Важливо порекомендувати клієнту в домашнє використання засіб для відновлення, який допоможе захистити волоски та буде мати відновлюючий та доглядаючий ефект. 
Ми рекомендуємо до продажу саме засіб №3 ОКО. Він розроблений відповідно до роботи складів №1 та №2, є ідеальним засобом для домашнього догляду. Досить простий у використанні, має щільну текстуру, яка не дозволить засобу затекти в очі та створити дискомфорт. Формат саше дозволяє придбати продукт за дуже вигідною ціною і його буде достатньо клієнтові на весь місяць, до наступного відвідування майстра.

Домашній догляд за віями та бровами після ламінування


Особливості роботи з засобами для ламінування OKO

 1. Засоби для ламінування вій та брів призначені лише для професійного використання;
 2. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій щодо роботи з складниками:
 3. Працювати з засобами потрібно у відповідних рукавичках. Це зробить процедуру безпечною та гігієнічною:
 4. Не використовуйте на подразненій чи травмованій шкірі чи поблизу неї
 5. Уникайте контакту з очима. У разі попадання в очі негайно промийте водою. не допускають попадання продукту всередину
 6. Зберігати засоби слід у недоступному для дітей місці. 
 7. Працювати з продуктом слід у досить провітрюваному приміщенні
 8. Не використовувати після освітлення брів та не освітлювати після процедури ламінування.
 9. Рекомендуємо проводити тест на чутливість за 48 годин до процедури.
 10. Аллергія. У деяких клієнтів можлива алергічна реакція при контакті зі шкірою. Може проявлятися як почервоніння шкіри, запалення, поява висипу та інших реакцій. У такому випадку слід звернутися до лікаря.
 11. Особливості зберігання та утилізації. Після використання добре закрити саше, щоб уникнути контакту засобів з повітрям. Зберігати у прохолодному та сухому місці, уникати попадання прямих сонячних променів. Викидати саше лише повністю порожнім. Утилізувати згідно з діючими у країні нормами.