Валики для ламінування вій OKO Blue Lagoon, 3 пари

okopadsblue02
370,00
грн
Набір валиків для ламінування OKO Blue Lagoon

Валики OKO Blue Lagoon - унікальні валики для ламінування вій преміальної якості. Вони поєднують у собі практичність у роботі для майстра та абсолютний комфорт для клієнта.
Валики OKO Blue Lagoon виконані з високоякісного гіпоалергенного силікону високого очищення, мають анатомічну форму та пластичність, яка у поєднанні з контактною глянсовою поверхнею дозволяє зафіксувати валики на повіках навіть без використання клею. Завдяки високо контактності поверхні, вії надійно фіксуються на валику - вії майже самостійно прилипають до валика.
Валики ОКО зносостійкі до механічних пошкоджень та стійкі до дії фарби для вій – ваші валики довгий час не фарбуватимуться!
Ідеальна фіксація на повіках при ламінуванні в положенні сидячи та лежачи!

Валики OKO Blue Lagoon мають овальну форму та ліфтинг ефект.

  • Розмір S – овальна форма валика з виразним вигином у нижній третині. Дозволяють отримати ефект ліфтингу при нанесенні складників в нижній третині або м'який ефект при нанесенні складників вище. Для вій короткої та середньої довжини.
  • Розмір M – овальна форма валика з ефектом м'якого натурального вигину. Для середніх по довжині вій.
  • Розмір L – великий овальний валик для довгих вій. При нанесенні складу на зону апекса і на 1-2 мм вище дає виразний ліфтинг завиток та повний підйом вій від кореня.